Yazıcı, Faks ve Fotokopi Tamiri
Zengin yedek parça, yerinde teknik servis hizmeti, modern ekipman ve uzman teknik servis ekibimizle her marka makinenizin tamir ve bakım hizmeti için hazırız.
Yazıcı Tamiri
MekanikTEK Bilgisayar yazıcı tamiri konusunda siz değerli müşterilerini perpa ticaret merkezinde hizmet vermektedir. Her çeşit ve her marka yazıcılarınızın tamiri, bakımı ve onarımı büyük bir itina ve özveri ile yapılarak, siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Yazıcı Tamiri Yaptığımız Bazı Markalar
HP Marka Yazıcılar  Canon Marka Yazıcılar  EDIMAX Marka Yazıcılar  EPSON Marka Yazıcılar
Faks Tamiri
MekanikTEK Bilgisayar faks tamiri konusunda siz değerli müşterilerini perpa ticaret merkezinde hizmet vermektedir. Her çeşit ve her marka faks makinalarınızın tamiri, bakımı ve onarımı büyük bir itina ve özveri ile yapılarak, siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Faks Tamiri Yaptığımız Bazı Markalar
HP Marka Faks Cihazları  Canon Marka Faks Cihazları  Brother Marka Faks Cihazları  Karel Marka Faks Cihazları  Sagem Marka Faks Cihazları  Samsung Marka Faks Cihazları  Sharp Marka Faks Cihazları
Fotokopi Tamiri
MekanikTEK Bilgisayar fotokopi tamiri konusunda siz değerli müşterilerini perpa ticaret merkezinde hizmet vermektedir. Her çeşit ve her marka fotokopi makinalarınızın tamiri, bakımı ve onarımı büyük bir itina ve özveri ile yapılarak, siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Fotokopi Tamiri Yaptığımız Bazı Markalar
HP Marka Fotokopi Cihazları  Canon Marka Fotokopi Cihazları  Samsung Marka Fotokopi Cihazları  Sharp Marka Fotokopi Cihazları
BİZE ULAŞIN
Mesajınız